Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

1999 dan beri aynı yerde faaliyette olan BHL Havlu, en üst kalitede havlu ve yatak takımı arayanlar için Bodrumda gidilecek yer olmak şöhretini hakkı ile kazanmıştır. Burada sanat eseri kalitesinde çok nadir parçalara da rastlayacaksınız. BHL Bodrum Havlu Owner and SonFirmanın sahibi ve işleticisi olan Mehmet Halıcı, Türkiyenin her yerini, benzerini hiç bir yerde bulamayacağınız tamamen elle yapılmış tekstil ürünleri bulmak için devamlı dolaşmaktadır. Mehmet Bey bu nadide eserleri bulup getirmek kadar, toplumu bu bulduklarının tarihleri konusunda aydınlatmaktan da büyük bir haz duymaktadır.

BHL Havluyu gezdikten sonra, hem lüks havlu ve yatak takımlarının sahibi olmanın hem de ilginç tarihlerini öğrenmenin zevkini duyarak ayrılacaksınız. BHL Havluyu gezdikten sonra, hem lüks havlu ve yatak takımlarının sahibi olmanın hem de ilginç tarihlerini öğrenmenin zevkini duyarak ayrılacaksınız.

Geçmiş ve geleceğin en güzel karışımı!

Kapıdan içeri girdiğiniz anda bir mücevher bulduğunuzu biliyorsunuz. Bu harika mağazada en üst kalitede havlular, çarşaf ve yatak takımları, otantik Türk kumaşları, ve daha pek çok ilginç şeyler görüyorsunuz. B.H.L. Havlu size eski ve yeninin, Türk Tarihi ve Kültürünün, modern tarzla kaynaşarak ortaya çıkarttığı şahane karışımı sunuyor.

Gelin ve keşfedin Bodrum Havluyu.. İyi ki gelmişim diyeceksiniz…